Solarium

Marzysz o pięknej, brązowej opaleniźnie bez konieczności wielogodzinnego wylegiwania się na plaży? Dzięki solarium opaloną skórę możesz mieć przez cały rok!

Na co warto zwrócić uwagę wybierając solarium?

Wybierając solarium warto kierować się dwoma zasadniczymi kryteriami: bezpieczeństwem i jakością sprzętu. Aby opalanie w solarium było bezpieczne i skuteczne ważne jest posiadanie wysokiej jakości sprzętu i odpowiednio częsta wymiana lamp. Zużyte lampy po prostu przestają działać! Przed opalaniem personel powinien udzielić szczegółowej informacji na temat obsługi sprzętu, zabezpieczenia oczu specjalnymi okularkami i dodatkowej pielęgnacji skóry.

W salonie kosmetycznym La Monique bardzo dbamy o bezpieczeństwo i skuteczność opalania. Regularnie konserwujemy nasz sprzęt i wymieniamy w nim lampy po to, aby przez cały czas świadczyć usługi na najwyższym poziomie! Decydując się na opalanie w naszym salonie masz pewność, że otrzymujesz dokładnie to, za co płacisz! Zawsze możesz liczyć na profesjonalne wsparcie naszych ekspertów, którzy udzielą Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i doradzą jakie kosmetyki warto stosować. Przyjdź i przekonaj się, że warto opalać się w salonie, który dba o Twoje bezpieczeństwo!

Newsletter