Przedłużanie włosów

Marzysz o długich, gęstych włosach, ale nie potrafisz zapuścić dłuższej fryzury. Twoje włosy są słabe, rzadkie lub łamliwe? Szykujesz się do ważnej uroczystości i marzysz o spektakularnym upięciu, ale Twoje włosy są zbyt krótkie? Skorzystaj z prostej metody, która pozwoli Ci cieszyć się pięknymi, zdrowymi i gęstymi włosami bez konieczności wieloletniego zapuszczania! Zdecyduj się na profesjonalne przedłużanie włosów!

Czy przedłużane włosy wyglądają naturalnie?

Wiele osób, które rozważają skorzystanie z usługi przedłużania włosów obawia się, że włosy po zabiegu będą wyglądać nienaturalnie lub sprawiać kłopoty w codziennej pielęgnacji. Nic bardziej mylnego! Profesjonalnie przeprowadzony zabieg przedłużania włosów pozwala uzyskać naprawdę spektakularne i bardzo naturalnie wyglądające rezultaty!

Która metoda przedłużania włosów jest najlepsza?

W salonie La Monique włosy przedłużamy metodą na mikroringi, która nie wymaga stosowania zgrzewarki (nagrzewania włosów), a więc jest znacznie bezpieczniejsza niż metody przedłużania włosów „na ciepło”. Metoda na mikroringi może być stosowana nawet u osób z bardzo cienkimi, delikatnymi i łamliwymi włosami. Pozwala osiągnąć naprawdę spektakularne efekty, które utrzymują się ok 3-4 miesiące. Po tym czasie można w prosty sposób przedłużyć trwałość zabiegu o kolejne 3-4 miesiące.