Odchudzanie i cellulit

Chcesz pozbyć się kilku dodatkowych kilogramów lub centymetrów z najbardziej opornych okolic? Marzysz o gładkiej, pozbawionej cellulitu skórze? Planujesz intensywną kurację odchudzającą i chcesz uniknąć problemu wiotkiej skóry na brzuchu, udach, ramionach czy pośladkach? Skorzystaj z najskuteczniejszych zabiegów wyszczuplających, modelujących i antycellulitowych, które w bezpieczny sposób zbliżą Cię do efektów kojarzonych wyłącznie z bardzo inwazyjnymi zabiegami wykonywanymi w gabinetach lekarskich!

W salonie La Monique wykonujemy nowoczesne, bardzo intensywne zabiegi na ciało:

Mezoterapia igłowa pozwala pokonać barierę, jaką stanowi nasz naskórek i dostarczyć składniki aktywne o działaniu odchudzającym i antycellulitowym tam, gdzie jest zgromadzona nadprogramowa tkanka tłuszczowa. Działając bezpośrednio na tkankę tłuszczową osiągamy znacznie lepsze rezultaty terapii. Mezoterapię igłową wykorzystujemy również do regeneracji i odmładzania dojrzałej skóry dłoni. czytaj więcej…

Liposukcja ultradźwiękowa, jak sama nazwa wskazuje, pozwala usunąć zbędną tkankę tłuszczową przy pomocy bardzo nowoczesnej i bezpiecznej technologii ultradźwiękowej. Zabieg pozwala uniknąć długiej i bolesnej rekonwalescencji, jaka ma miejsce po klasycznej liposukcji. Jest zupełnie bezbolesny i zapewnia widoczne, trwałe rezultaty w postaci wyszczuplenia najbardziej opornych w odchudzaniu okolic ciała. czytaj więcej..