Rozszerzone naczynka

Na skórze pojawiły się nieestetyczne „pajączki”? Twoja cera czerwieni się po wypiciu gorącej herbaty? Musisz popracować nad kondycją skórnego układu krążenia! Zajmij się tym koniecznie – zmiany naczyniowe z czasem się utrwalają, a wtedy znacznie trudniej jest je zlikwidować.

Czerwienienie się skóry w odpowiedzi na zmianę temperatury, stres czy niewielki nacisk to pierwszy sygnał ostrzegawczy. Twoja skóra daje znać, że musisz zadbać o delikatne naczynka krwionośne, które nie radzą sobie ze sprawnym transportowaniem krwi i już wkrótce mogą ulec trwałemu uszkodzeniu.

Osobom, które mają skłonność do pękania naczynek, czerwienienia się skóry lub zmagają się z trądzikiem różowatym polecamy zabieg Couperose-stop, który obejmuje wykonanie bezpiecznego dla wrażliwej skóry peelingu enzymatycznego oraz nałożenie kosmetyków zawierających najlepsze składniki aktywne polecane w pielęgnacji skóry naczyniowej (maska żelowa, koncentrat-sonoforeza, maska algowa, krem). Już po pierwszym zabiegu zauważysz znaczną różnicę! Zmniejszy się nadmierna reaktywność naczynek, naczynka będą także mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia!