Pigmentacja medyczna

Pigmentacja medyczna to szczególny rodzaj makijażu permanentnego dedykowany osobom, które zmagają się z problemami estetycznymi, będącymi skutkiem problemów zdrowotnych.

Najczęściej wykonujemy zabiegi rekonstrukcji brwi oraz rekonstrukcji sutka z aureolą. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę barwnika, który pozwala odtworzyć pierwotny wygląd brwi lub piersi. To bardzo korzystne rozwiązanie, z którego często korzystają kobiety po terapii choroby nowotworowej. Przywrócenie ciału jego pierwotnego wyglądu to bardzo ważny etap procesu zdrowienia. Pomaga odzyskać pewność siebie, poczuć się dobrze w swoim ciele i powrócić do normalnego życia.

Po upływie od 3 do 5 lat zabieg wymaga powtórzenia w celu odświeżenia koloru, który wraz z upływem czasu ma skłonności do blednięcia. Zabieg jest w pełni bezpieczny, wykonywany wyłącznie jednorazowym, sterylnym sprzętem. Klientka przed zabiegiem korzysta z profesjonalnej konsultacji, podczas której ustalamy jak będzie wyglądał makijaż. Dzięki pomocniczym rysunkom od razu możemy sprawdzić ostateczny efekt pigmentacji i podjąć w pełni świadomą decyzję. Możemy mieć pewność, że zabieg spełni nasze oczekiwania.