Makijaż to cudowny sposób na podkreślenie kobiecej urody. Pozwala nam ukryć to, czego się wstydzimy i wyeksponować to, z czego jesteśmy najbardziej dumne. Dodaje nam siły i pewności siebie, co jest szczególnie ważne w przypadku istotnych dla nas spotkań i wydarzeń. W salonie La Monique wykonujemy:

  • makijaże ślubne,
  • makijaże studniówkowe,
  • makijaże wieczorowe,
  • makijaże sylwestrowe,
  • makijaże dzienne i biznesowe,
  • makijaże fotograficzne.

Makijaż dzienny jest subtelny, delikatny i bardzo elegancki. Jego głównym zadaniem jest skorygowanie naszego wyglądu, dodanie nam pewności siebie i uwolnienie od kompleksów, które często nam tę pewność siebie odbierają. To lekki makijaż, który nie obciąża cery i w delikatny sposób podkreśla atuty urody. Warto wykonać go, jeśli mamy przed sobą ważne spotkanie, randkę, rozmowę o pracę lub po prostu chcemy czuć się atrakcyjnie!

Makijaż wieczorowy jest z reguły mocniejszy. Podkreśla i koryguje urodę, ale również dodaje nam uroku i tajemniczości. Może to być klasyczny smokey eye lub piękny kolorowy makijaż, który eksponuje nasz charakter i urodę, a także doskonale uzupełnia efektowną, wieczorową kreację. Jest bardzo trwały i odporny na rozmazywanie. Często wykonujemy go przed imprezami, którym towarzyszy taniec, więc musi być odporny na działanie wilgoci.

Makijaż fotograficzny perfekcyjnie modeluje i matowi twarz. Podkreśla nasze naturalne rysy i sprawia, że oprawa oczu czy kolor ust są bardziej intensywne. Na profesjonalnych zdjęciach, które zwykle wykonujemy przy dodatkowym oświetleniu, pozbawiona makijażu twarz wygląda blado i płasko. Odpowiednie wymodelowanie makijażem sprawi, że na zdjęciach będziesz wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z cerą, oczywiście na zdjęciach nie będzie po nich najmniejszego śladu!

Makijaż ślubny łączy w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego. Musi być ekstremalnie trwały. Jednocześnie intensywny i delikatny. Taki efekt jesteś w stanie osiągnąć wyłącznie, jeśli skorzystasz z pomocy profesjonalnej wizażystki. Niezbędne jest wykorzystanie odpowiednich umiejętności oraz profesjonalnych kosmetyków do makijażu i produktów utrwalających.

Makijaż próbny możesz wykonać w każdej sytuacji, w której zależy Ci na wcześniejszym obejrzeniu ostatecznego wyglądu makijażu, przetestowaniu różnych wariantów kolorystycznych oraz sprawdzeniu trwałości nakładanych kosmetyków. Warto go wykonać, jeśli masz skłonność do alergii czy podrażnień. Skorzystanie z makijażu próbnego polecamy również osobom, które przygotowują się do ważnych wydarzeń, np. do ślubu. Wiedząc jak dokładnie będzie wyglądał Twój makijaż i mając pewność, że będziesz z niego zadowolona, zaoszczędzisz sobie stresu w i tak już stresującym, ważnym dla Ciebie dniu.