Manicure tradycyjny to najbardziej podstawowy zabieg dla dłoni. Obejmuje pielęgnację skóry dłoni i skórek, skrócenie, nadanie kształtu i pielęgnację paznokci oraz malowanie. Absolutna konieczność nie tylko w przypadku kobiet, ale również mężczyzn! Na manicure decyduje się coraz więcej panów – handlowców, biznesmenów, modeli i innych pracujących w zawodach, które wymagają nienagannej prezencji.

Manicure kamyczkowy to mniej inwazyjna, ekologiczna alternatywa dla tradycyjnego manicure. Zamiast wycinać skórki usuwamy je przy pomocy specjalnego kamienia mineralnego i włókna bawełnianego. Pozostałe etapy zabiegu wyglądają bardzo podobnie jak w przypadku wersji klasycznej.

Manicure hybrydowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na przedłużonej trwałości lakieru do paznokci. Lakiery hybrydowe utwardzane są w specjalnej lampie, dzięki czemu utrzymują się na paznokciach nawet do 3 tygodni. Są również znacznie bardziej odporne na ścieranie i odpryskiwanie, co jest istotne np. w przypadku pracy związanej z częstym myciem rąk.