Stylizacja rzęs/brwi

Zastanawiasz się jak to możliwe, że kobiety, które występują w telewizji mają tak gęste, długie i piękne rzęsy? Zdradzimy Ci sekret! Znaczna większość z nich korzysta z zabiegu przedłużania rzęs, który obecnie cieszy się podobną popularnością, jak choćby stylizacja paznokci!

Bardzo niewiele osób może cieszyć się naturalnie gęstymi i mocnymi rzęsami. Nawet one z biegiem lat obserwują wyraźne pogorszenie się kondycji rzęs. Obecnie już prawie każda kobieta, której zależy na atrakcyjnym wyglądzie oprawy oczu posiłkuje się zabiegami, które dają naprawdę bardzo naturalne efekty. Jeśli stylizacja rzęs jest wykonana prawidłowo, wygląda bardzo czysto, świeżo i naturalnie. Nie musisz obawiać się teatralnego efektu, który często kojarzymy z doklejanymi rzęsami kupowanymi w drogerii.

Przedłużanie rzęs wykorzystuje obecnie bardzo zaawansowane technologie, których głównym zadaniem jest naśladowanie i poprawianie natury. Właśnie z takim, naturalnym efektem nasze klientki opuszczają salon. Jeśli zależy Ci na widocznym, mocnym efekcie stylizacji, również taki efekt jesteśmy w stanie uzyskać. Najważniejsze są dla nas Twoje potrzeby i oczekiwania.

W salonie La Monique wykonujemy:

  • przedłużanie rzęs metodą 1:1,
  • przedłużanie rzęs metodą 2:1,
  • przedłużanie rzęs metodą 3:1,
  • przedłużanie rzęs metodą 2d-8d,
  • przedłużanie rzęs metoda Blink & Express,
  • dopełnienie rzęs.

Umów się na konsultację z naszym ekspertem, który dobierze dla Ciebie odpowiednią metodę. Taką, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Chciałabyś popracować również nad kondycją swoich brwi? Zapraszamy Cię na zabieg rekonstrukcji brwi metodą włoskową, który podobnie jak zabiegi przedłużania rzęs, pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt.