Pielęgnacja ciała

W codziennej pielęgnacji domowej często zapominamy o właściwej i regularnej pielęgnacji ciała. Wieloletnie zaniedbania skutkują przyspieszonym starzeniem się skóry, jej odwodnieniem, utratą jędrności i elastyczności. Na problemy z kondycją zewnętrznych warstw skóry nakładają się kłopoty z tkanką tłuszczową. W wyniku jej nadmiernego odkładania się lub zaburzenia prawidłowej struktury na skórze pojawia się nieestetyczny cellulit. Im później rozpoczniemy profesjonalną pielęgnację skóry ciała, tym trudniej będzie nam odzyskać jej młodzieńczą jędrność i elastyczność. Warto zacząć już teraz!

W salonie La Monique wykonujemy profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne, które wykorzystują nowoczesne, najskuteczniejsze składniki aktywne:

POMARAŃCZOWY SORBET
To świetny zabieg ujędrniający polecany szczególnie do pielęgnacji skóry ciała objętej cellulitem. Zabieg odżywia skórę i wspomaga jej naturalną regenerację. Usprawnia krążenie krwi, którego zaburzenie jest jedną z przyczyn powstawania cellulitu. Pomarańczowy sorbet dostarcza skórze aktywnych składników, niezbędnych w skutecznej terapii pomarańczowej skórki.

DESER DLA SKÓRY Z MASŁEM SHEA
To jedyny deser, który nie zaszkodzi Twojej figurze! Zabieg dostarcza skórze wszystkiego co najlepsze! Dodaje energii, głęboko nawilża, odżywia i wzmacnia. Skóra po zabiegu staje się gładka, jędrna, elastyczna i doskonale nawilżona. Zabieg jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry z wyjątkiem skóry wrażliwej i naczyniowej.

ORIENTAL SPA
Oriental spa to bardzo mocno odżywczy i ujędrniający zabieg dla wszystkich rodzajów skóry. Wykorzystujemy w nim najcenniejsze morskie skarby – wysokiej jakości algi i czarne błoto z Morza Martwego. Zabieg dostarcza skórze uderzeniową dawkę cennych minerałów, które są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów odnowy i regeneracji skóry.