Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja polega na mechanicznym usunięciu martwego naskórka przy pomocy specjalnej głowicy z kryształkami diamentu. Zabieg wykonujemy w 2 wariantach:

  • mikrodermabrazja + maska algowa,
  • mikrodermabrazja + kwas migdałowy 50% + maska łagodząca + krem ochronny.

OCZYSZCZANIE MANUALNE TWARZY
Oczyszczanie manualne to klasyczna metoda oczyszczania, którą polecamy osobom z bardzo zanieczyszczoną, skłonną do trądziku skórą.

DARSONWALIZACJA
Darsonwalizacja to nieodłączny towarzysz oczyszczania twarzy. Podczas zabiegu korzystamy ze szklanej peloty, która w kontakcie ze skórą wytwarza ozon. Ozon ma silne właściwości przeciwbakteryjne – dezynfekuje skórę zapobiegając pojawianiu się wykwitów trądzikowych.

PEELING KAWITACYJNY
Peeling kawitacyjny to najdelikatniejsza metoda oczyszczania skóry polecana przede wszystkim osobom z cerą wrażliwą i naczyniową. Pod wpływem fali ultradźwiękowej na powierzchni skóry zachodzi zjawisko kawitacji – w wyniku niewidocznych dla oka drgań od skóry delikatnie odrywają się martwe komórki odsłaniając młody, zdrowy naskórek. Możesz zdecydować się na sam peeling kawitacyjny lub na peeling z maską.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA
Mikrodermabrazja to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów kosmetycznych. Jego celem jest usunięcie z powierzchni skóry warstwy martwych, zrogowaciałych komórek, które blokują ujścia gruczołów łojowych, przyczyniając się do powstawania niedoskonałości, a także sprawiają, że skóra jest sucha i szorstka.
W zabiegu mikrodermabrazji diamentowej używamy specjalnej głowicy z kryształkami diamentu, które mechanicznie usuwają martwy naskórek. Zasada działania zabiegu jest podobna do zwykłego peelingu z drobinkami ścierającymi, jednak tutaj dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii możemy uzyskać znacznie lepszy, głębszy efekt. Oprócz złuszczenia zrogowaciałego naskórka, dodatkowo stymulujemy skórę sprawiając, że pracuje ona wydajniej, a drobne uszkodzenia są naprawiane przez organizm.

  • Skóra po zabiegu mikrodermabrazji jest gładka, miękka, doskonale odżywiona i nawilżona. Drobne przebarwienia znikają, a koloryt skóry ujednolica się. W wyniku zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny zmarszczki i blizny ulegają spłyceniu, a cała skóra nabiera jędrności i elastyczności. Mikrodermabrazja reguluje aktywność gruczołów łojowych, zmniejsza świecenie się skóry i ogranicza powstawanie niedoskonałości (zaskórników i zmian zapalnych).
    W salonie kosmetycznym La Monique możesz skorzystać z 2 wariantów zabiegu mikrodermabrazji:
    mikrodermabrazja diamentowa + maska algowa,
  • mikrodermabrazja diamentowa + kwas migdałowy 50% + maska łagodząca + krem ochronny.
    Nasz ekspert dobierze dla Ciebie zabieg, który najlepiej sprosta wymaganiom Twojej skóry!