Sonoforeza to niezastąpiony element wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych dostępnych w gabinecie kosmetycznym. W zależności od zastosowanych preparatów i znajdujących się w nich składników aktywnych zabieg ma konkretne działanie np. przeciwzmarszczkowe lub odmładzające.

Zabieg polega na nałożeniu na skórę specjalnego preparatu (np. wykonując zabieg na przebarwienia, możemy zastosować sonoforezę z koktajlem zawierającym składniki aktywne o działaniu rozjaśniającym) i wprowadzeniu go do wnętrza skóry głowicą emitującą ultradźwięki. Jeśli masz wrażenie, że stosowane przez Ciebie kosmetyki nie działają, wypróbuj koniecznie zabieg, który wprowadza kosmetyk głęboko do skóry, czyli tam gdzie jest zlokalizowane źródło danego problemu.

Działając w kluczowym miejscu możemy uzyskać znacznie lepsze efekty redukcji zmarszczek, przebarwień, naczynek, suchości czy wiotkości oraz dodatkowo odżywić i dotlenić skórę – ultradźwięki wykonują w naszej skórze niewidzialne dla oka drgania, które mają silne działanie stymulujące.

Nasz specjalista dobierze dla Ciebie odpowiedni preparat, który najlepiej zaspokoi potrzeby Twojej skóry – zadzwoń i umów się na wizytę już dziś!