Strzyżenie i modelowanie

Dobre strzyżenie to takie, które umożliwia proste, samodzielne układanie włosów warunkach domowych. Marzysz o ciekawej, modnej fryzurze dopasowanej do Twojego typu urody? Umów się na spotkanie z naszym ekspertem, który wykona dla Ciebie ładne, modne i efektowne cięcie. Nie musisz obawiać się, że nie będziesz potrafiła ułożyć włosów w domu. Nasz fryzjer obetnie Cię tak, że Twoje włosy będą się „same” układały.

Pozbądź się zniszczonych końcówek, zadbaj o wygląd włosów, które są przecież Twoją wizytówką. Niezależnie od tego czy chcesz wyłącznie podciąć włosy, czy oczekujesz spektakularnej metamorfozy zrobimy wszystko, żebyś z naszego salonu wyszła zadowolona i pełna pozytywnej energii! Zawsze utrzymujemy najwyższy poziom i profesjonalizm usług, nie zapominamy jednak również o tym, że do naszego salonu przychodzisz także po to, żeby się zrelaksować, odprężyć i nabrać energii go działania!

Zapraszamy na modne, klasyczne lub ekstrawaganckie strzyżenia damsko-męskie oraz modelowanie.

Zapoznaj się z galerią naszych ostatnich prac – znajdziesz tam strzyżenia, koloryzacje i fryzury autorstwa naszych najlepszych specjalistów!